Help with Search courses

Moodlowe ABC (dla studentów)

Kurs Moodlowe ABC został stworzony z myślą o studentach, którzy rozpoczynają naukę za pośrednictwem platformy e-learningowej AJD. Znajdują się tutaj materiały instruktażowe (typu krok-po-kroku), których zadaniem jest ułatwienie rozpoczęcia pracy na platformie. Dostęp do tego kursu mają wszyscy, również niezalogowani, użytkownicy platformy e-learningowej AJD. 

Teacher: Anna Skowron

Moodlowe ABC (dla wykładowców)

Kurs Moodlowe ABC został stworzony z myślą o wykładowcach rozpoczynających pracę na platformie e-learningowej AJD.  Znajdują się w nim materiały instruktażowe, których zadaniem jest ułatwienie stawiania rozpoczęcia pracy na platformie e-learningowej AJD. Dostęp do kursu mają wszyscy, nawet niezalogowani, użytkownicy platformy e-learningowej AJD. 

Teacher: Anna Skowron

Moodle bez tajemnic

Kurs "Moodle - bez tajemnic" przeznaczony jest zarówno dla wykładowców rozpoczynających pracę z platformą e-learningową Moodle oraz dla tych, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę na jej temat. W kursie znajduje się cykl kilkuminutowych filmów instruktażowych pokazujących, jak stworzyć kurs na platformie Moodle. Kurs ten dostępny jest dla zapisanych użytkowników. Osoby, które uczestniczyły w szkoleniu dotyczącym platformy Moodle: "e-learning w szkole wyższej" prowadzonym przez Przemka Stencla i Dorotę Morawską-Walasek zostały już zapisane do tego kursu. Pozostałe osoby, zainteresowane dostępem do kursu, proszone są o kontakt z Centrum Kształcenia na Odległość. Wystarczy kliknąć na Kontakt z Centrum Kształcenia na Odległość lub wysyłać maila na adres: cko.ajd@gmail.com.